Αποχαιρετισμός- ευχαριστίες

Σαν να ήταν χτες, θυμάμαι, όταν ήρθα στη Σιταριά,  πριν από δέκα και μισή περίπου χρόνια,  να αναλάβω  τα καθήκοντά μου ως διευθυντής  (20/11/2012 έως 19/6/2023). Όμορφα,  δημιουργικά χρόνια, με ωραίες αναμνήσεις. Ήρθε όμως η στιγμή που πρέπει να αποχωρήσω, να κάνω ένα νέο ξεκίνημα σε κάποιο άλλο σχολείο. Τώρα που κλείνει  ο κύκλος μου στη Σιταριά, θα ήθελα να ευχαριστήσω μέσα από την ΚΑΡΔΙΑ μου όλους  ανεξαιρέτως τους μαθητές που πέρασαν από το σχολείο, τους εκπαιδευτικούς που συνεργάστηκα τόσα χρόνια, τις καθαρίστριες κ. Ευδοξία και  κ. Κατερίνα,  τους προέδρους κ. Χρήστο και κ. Ζωή, όλα τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων  για την πολύτιμη  βοήθεια και τη συνεργασία τους, τους γονείς που υπήρξαν συμπαραστάτες και υποστηρικτές του σχολείου καθώς και όλους τους κατοίκους του χωριού για τη θετική τους στάση και αποδοχή.

Παρλαπανίδης Κυριάκος

Δώρο από το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων